Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySarms Natural Bodybuilding

Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone

Chiny Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone dostawca
Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone dostawca Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone dostawca

Duży Obraz :  Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: MK 2866

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: 1USD
Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: MK 2866 Inne nazwy: Ostarine
Użycie: Kulturystyka Wygląd: Biały proszek
standardowe: Standard korporacyjny Cena fabryczna: Tak

Ostarine SARMs Natural Bodybuilding MK 2866 Steroids Hormone

Wprowadzenie:

Ostaryna jest powszechnie uważana za jedną z najtańszych MRSA (selektywnych modulatorów receptora androgenowego), dzięki czemu staje się coraz bardziej popularna wśród kulturystów i entuzjastów nutraceutyków.

W ostatnich latach rozprzestrzeniło się słowo "usta" nad MRSA, dzięki potencjałowi tych chemikaliów do spalania tłuszczu i budowania mięśni bez szkodliwych efektów ubocznych związanych ze sterydami anabolicznymi.

Ostarine, znany również jako Enobosarm lub MK-2866, został opracowany głównie w celu zwalczania objawów osteoporozy i był dokładnie badany w tym celu. Uważa się, że jest przydatny w leczeniu wyniszczenia mięśni i podobnych stanów.

Zalety stosowania Ostarine:

Ostaryna jest niemetylowanym suplementem treningowym, co oznacza, że ​​nie ma wpływu na wątrobę. Poza tym MRSA nie wpływa na ciśnienie krwi. To duża różnica w porównaniu ze sterydami dostępnymi obecnie na rynku.

Ostarine pomaga poprawić ogólne samopoczucie użytkowników. Chociaż jest najbardziej skuteczny podczas treningów, nawet bez rygorystycznej rutyny treningowej pomoże poprawić poziom energii w ciele, prowadząc do lepszego standardu życia.

Cykle wymagane do uzyskania wyników są relatywnie krótsze w porównaniu do większości sterydów i innych MRSA. Osiągnięcie wyników z Ostarine zajmuje maksymalnie 8 tygodni. Inne MRSA mogą wymagać do 12 lub 14 tygodni.

Po zastosowaniu MRSA nie ma potrzeby stosowania terapii po cyklu. Suplement nie powoduje zależności i zapewni wyjątkowy sukces w budowaniu mięśni i utracie tłuszczu dla wszystkich użytkowników.

Dawkowanie i administracja Ostarine:

Większość użytkowników, w celu zwiększenia wydajności i budowy ciała, zwykle stosuje dawkę Ostarine wynoszącą 12,5 - 50 mg na dzień, przy czym 50 mg to oczywiście górna granica. W jednym trzymiesięcznym badaniu, w którym stosowano 120 ćwiczeń nieobciążających, osoby w podeszłym wieku okazało się, że lek Ostarine doprowadził do zależnego od dawki wzrostu beztłuszczowej masy ciała, przy czym najwyższa grupa dawek (3 mg / dobę) osiągnęła średnio wzrost masy mięśniowej 3,1 kg. Inne anegdotyczne raporty od kulturystów i sportowców używających tego związku często zauważają, że 25mg dziennie wydaje się być idealną i najczęstszą dawką. Wypuszczanie wyższych w strefie 30 mg dziennie jest zwykle zalecane tylko dla tych, którzy ważą około 210 kg lub są cięższe i zaczną wykazywać supresję HPTA u użytkownika.

W celu urazu, kośćca i gojenia stawów, osoby mogą osiągnąć satysfakcjonujące wyniki przy minimalnej dawce 12,5 - 15 mg na dzień.

Ponieważ ta Ostarine jest prawie idealna dla kobiet, kobiety mogą dobrze radzić sobie w zakresie 6 - 12,5 mg na dzień.

Ostarynę podaje się doustnie i okres półtrwania wynosi około 24 godziny, a zatem można go łatwo podawać jeden do dwóch razy dziennie. To zależy od osoby, czy chce podawać połowę swojej dziennej dawki rano, a drugą połowę wieczorem.

Cykle ostarine:

Cykle ostarine są prowadzone w ciągu 5 - 8 tygodni. Ci, którzy nie chcą odczuwać potencjału supresji HPTA i endogennego zamykania produkcji testosteronu, dobrze by sobie radzili z utrzymaniem cykli Ostarine nie dłużej niż 5 tygodni. Cykle dłuższe niż 5 tygodni (lub dawki znacznie powyżej 25-30 mg na dzień) będą wymagały pewnego rodzaju protokołu PCT po zakończeniu cyklu.

Niektórzy użytkownicy wkroczyli na nieznane terytorium w eksperymentach z tym związkiem, wykonując 16-tygodniowe cykle Ostarine, a nawet łącząc / układając je z innymi SARMami, takimi jak Andarine i Cardarine.

Ostarine znalazła również inne zastosowania, w tym tak zwane "pomosty" między cyklami sterydów anabolicznych. Bridging jest aktem wykorzystania innego związku do utrzymania masy mięśniowej pomiędzy cyklami sterydów anabolicznych. Te związki mostkujące zwykle mają wspólny czynnik, by nie hamować (lub przynajmniej bardzo minimalnie hamować) w stosunku do HPTA, będąc jednocześnie zdolnym do promowania anty-katabolizmu i wzrostu mięśni.

Jak zamówić?

Po pierwsze, proszę, powiedz nam, czego potrzebujesz. następnie zaoferowana zostanie bardziej konkurencyjna cena.

Po drugie, spakujemy pakiet i dostarczymy go w ciągu 12 godzin od potwierdzenia płatności.

Po trzecie, zdjęcie opakowania twojego proszku zostanie wysłane, a następnie numer śledzenia.

Po czwarte, czekamy na otrzymanie przesyłki w ciągu 4-7 dni od otrzymania numeru przesyłki. W tym czasie możesz śledzić swój numer śledzenia przesyłki online.

Wreszcie, potwierdzić otrzymaną paczkę.

Seria SARM :

Nazwa produktu Nie. Specyfikacja
Ostarine (MK2866) 841205-47-8 / 1235370-13-4 / 1202044-20-9 99% min
LGD-4033 1165910-22-4 98% min
MK-677 159633-92-8 98% min
Andarine (S-4) 401900-40-17 98% min
GW 501516 317318-70-0 98% min
AICAR 2627-69-2 98% min
RAD140 1182367-47-0 98% min
SR9009 1379686-30-2 98% min
YK11 1370003-76-1 98% min

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Hinson

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)