Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySarms Natural Bodybuilding

YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej

Chiny YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej dostawca
YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej dostawca YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej dostawca

Duży Obraz :  YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: YK11

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Factory Wholesale Price
Szczegóły pakowania: Profesjonalny pakiet dyskretny, specjalny kanał
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: YK11 standardowe: Standard korporacyjny
Wygląd: Biały proszek Czystość: 99%
Funkcja: Zwiększenie masy mięśniowej, kulturystyki Wyślij ponownie politykę: Dostępne

YK11 Natural Pure SARMS Sterydy dla kulturystów Zwiększenie masy mięśniowej

Opis

YK11 to jeden z najnowszych leków dostępnych na rynku, oferujący potężną alternatywę dla sterydów anabolicznych. Po opublikowaniu wyników swoich badań, YK11 został zidentyfikowany jako posiadający potencjał dla bardzo znaczących korzyści, ma już na swoim koncie wiele dedykowanych osób w branży kulturystycznej.

YK 11 jest jednym z najpopularniejszych SARMS na rynku. YK 11 zapewnia najszybszy wzrost efektów utrzymania masy mięśniowej nawet po użyciu. YK-11 jest blokerem miostatyny, który działa jako związek antykataboliczny. W świecie kulturystyki podnoszenie ciężarów nie jest jedyną rzeczą, której będziesz potrzebować, ale także dietą, suplementacją i YK11, rodzajem selektywnego modulatora receptora androgenowego (SARM), który pobudza działanie anaboliczne w mięśniach w celu szybszego przyrostu masy mięśniowej.

Do cięcia

YK11 w rzeczywistości zwiększa zdolność do generowania mięśni, dlatego często stosuje się go w cyklu łączenia, ale może również pomóc podczas cięcia. To dlatego, że doda tylko masę beztłuszczową, a nie tylko masę. W związku z tym może zapobiec utracie mięśni, które mogą wystąpić podczas cięcia kalorycznego, co czyni go idealnym do cięcia cykli.

W przypadku Bulking

Potencjalne zastosowania YK11 w cyklu łączenia są prawie nieograniczone. Wczesne wskazania sugerują, że mogą to być najsilniejsze SARMy, które trafią na rynek, dając największy potencjał do dodania czystej masy mięśniowej. Związek działa poprzez hamowanie działania miostatyny na mięśnie, co z kolei pozwala na znacznie lepszy wzrost mięśni.

Korzyści YK11

Intensywny wzrost masy mięśniowej bez zjawiska cofania;
spalanie tłuszczu;
zapobieganie utracie masy mięśniowej podczas utraty wagi i suszenia;
poprawa indywidualnych parametrów mocy i prędkości;
zwiększyć wytrzymałość;
biochemiczne i fizjologiczne zapobieganie uszkodzeniom neuronów;
poprawa krążenia krwi;
spowolnienie procesu starzenia się komórek.

Pozytywne efekty

Największą korzyścią YK11 SARM jest niewątpliwie fakt, że może on zmienić zdolność organizmu do generowania mięśni, zwiększając ilość mięśni, które można dodać. Dzieje się tak, ponieważ YK11 hamuje wytwarzanie miostatyny, związku, który zmniejsza wzrost mięśni. Bez miostatyny osłabiającej zdolność mięśni do wzrostu, organizm jest w stanie znacznie łatwiej dodać tkankę chudą.

Wpływ na wzrost mięśni jest tak duży, że efekt YK11 można uznać za porównywalny do testosteronu, znacznie przekraczając bardziej ograniczony efekt androgeniczny, który wytwarzają inne SARM.

Ponieważ YK11 wytwarza więcej komórek mięśniowych i usuwa czynniki hamujące, może pomóc osobom przekraczać ich naturalną genetyczną zdolność do dodawania mięśni. Dlatego związek ten może zapewnić duży impuls osobom, które w przeciwnym razie miałyby znacznie bardziej ograniczony charakter.

Oprócz tych bardzo silnych efektów budujących mięśnie, YK11 może dostarczyć inne korzyści, które zwykle zapewniają SARM, takie jak utrata tłuszczu, poprawa wytrzymałości i zwiększenie zdolności do szybszego powrotu do zdrowia.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Deca Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)