Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyLeczenie dysfunkcji męskich

Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5

Chiny Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5 dostawca
Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5 dostawca Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5 dostawca Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5 dostawca

Duży Obraz :  Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: Cas 224785-91-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Factory Wholesale Price
Szczegóły pakowania: Profesjonalny pakiet dyskretny, specjalny kanał
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Wardenafil Inne nazwy: Levitra
Wygląd: Biały proszek Czystość: 99%
Funkcja: Wzmacnianie seksu, zaburzenia erekcji Wyślij ponownie politykę: Dostępne
High Light:

sterydy wzmacniające męskie

,

leczenie łysienia typu męskiego

Leczenie dysfunkcji męskich Vardenafil Levitra Dawkowanie Cas 224785-91-5


Co to jest Vardenafil?
LEVITRA (chlorowodorek wardenafilu) podaje się doustnie w leczeniu zaburzeń erekcji. Ta monochlorowodorek wardenafilu jest selektywnym inhibitorem fosfodiesterazy cyklicznej monofosforanu cyklonowej guanozyny (cGMP).

Levitra jest jednym z najbardziej skutecznych leków na ED dostępnych na rynku. Aktywnym składnikiem leku jest wardenafil, a szczególnie ten ostatni jest odpowiedzialny za zwiększenie przepływu krwi do męskiego członka poprzez powiększenie naczyń krwionośnych. Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia erekcji i utrzymywania jej przez udany stosunek seksualny. Obecnie istnieje wiele terapii ED, aby poradzić sobie z tym problemem, dlatego mężczyźni nie muszą poddawać się chorobie ani porzucać życia seksualnego.


Aplikacja Vardenafil
Levitra występuje w kilku dawkach - 10 mg, 20 mg, 40 mg i 60 mg. Zalecana dawka początkowa wynosi 10 mg. Substancja czynna leku Levitra Vardenafil jest znacznie silniejsza niż aktywny cytrynian syldenafilu Viagry. Jego 10 mg to 50 mg Viagry. Z tego powodu lek Levitra jest znacznie bardziej skuteczny w porównaniu ze wszystkimi innymi lekami hamującymi PDE5.


Leki hipotensyjne
LEVITRA może zwiększać działanie obniżające ciśnienie krwi leków przeciwnadciśnieniowych. W klinicznym badaniu farmakologicznym pacjentów z zaburzeniami erekcji pojedyncze dawki wardenafilu w dawce 20 mg powodowały średni maksymalny spadek ciśnienia krwi w pozycji leżącej o 7 mmHg skurczowego i 8 mmHg rozkurczowego (w porównaniu do placebo), któremu towarzyszył średni maksymalny wzrost częstości akcji serca u pacjentów z zaburzeniami erekcji. 4 uderzenia na minutę. Maksymalne obniżenie ciśnienia krwi wystąpiło między 1 a 4 godziną po podaniu. Po wielokrotnym dawkowaniu przez 31 dni podobne reakcje na ciśnienie krwi obserwowano w dniu 31, jak w dniu 1.


Silne inhibitory CYP3A4
Ketokonazol (200 mg raz na dobę) powodował 10-krotny wzrost wartości AUC wardenafilu i 4-krotny wzrost maksymalnego stężenia (Cmax) podczas jednoczesnego podawania z LEVITRA (5 mg) u zdrowych ochotników. Nie należy przekraczać dawki LEVITRA wynoszącej 5 mg w okresie 24 godzin w przypadku stosowania w skojarzeniu z 200 mg raz na dobę ketokonazolu. Ponieważ większe dawki ketokonazolu (400 mg na dobę) mogą powodować większy wzrost Cmax i AUC, nie należy przekraczać pojedynczej dawki 2,5 mg produktu LEVITRA w okresie 24 godzin, jeśli jest stosowana w połączeniu z ketokonazolem w dawce 400 mg na dobę.


Efekty sercowo-naczyniowe
Lekarze powinni wziąć pod uwagę stan układu sercowo-naczyniowego swoich pacjentów, ponieważ istnieje pewne ryzyko sercowe związane z aktywnością seksualną. Dlatego leczenia zaburzeń erekcji, w tym LEVITRA, nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest zalecana z powodu ich stanu sercowo-naczyniowego.


Efekty na oko
Lekarze powinni zalecić pacjentom zaprzestanie stosowania wszystkich inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), w tym LEVITRA, i zwrócić się o pomoc lekarską w przypadku nagłej utraty wzroku w jednym lub obu oczach. Takie zdarzenie może być oznaką nie-sercowej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION), rzadkiego stanu i przyczyny osłabienia wzroku, w tym trwałej utraty wzroku.


Informacje ogólne na temat dawki
U większości pacjentów zalecana dawka początkowa LEVITRA wynosi 10 mg, przyjmowana doustnie, w razie potrzeby, około 60 minut przed aktywnością seksualną. Dawka może zostać zwiększona do maksymalnej zalecanej dawki 20 mg lub zmniejszona do 5 mg w zależności od skuteczności i działań niepożądanych. Maksymalna zalecana częstotliwość dawkowania wynosi jeden raz dziennie. Pobudzenie seksualne jest wymagane w przypadku odpowiedzi na leczenie.


Gorące wyprzedaże

Nazwa produktu CAS
Testosteron Enanthate 315-37-7
Propionian testosteronu 57-85-2
Testosteron Cypionate 58-20-8
Testosteron Sustanon 250  
Dekanian nandrolonu (DECA) 360-70-3
Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) 10161-34-9
Boldenone Undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
Methandrostenolone (Dianabol, methandienone, Dbol) 72-63-9
Stanozolol (Winstrol) 10418-03-8
Oxandrolone (Anavar) 53-39-4Zalecane administrowanie
Przedyskutuj z pacjentami właściwe zastosowanie LEVITRA i jej przewidywanych korzyści. Należy wyjaśnić, że stymulacja seksualna jest niezbędna do wzwodu po przyjęciu LEVITRA.

LEVITRA należy przyjmować około 60 minut przed aktywnością seksualną. Należy poinformować pacjentów o dawkowaniu leku LEVITRA, szczególnie w odniesieniu do maksymalnej dawki dobowej. Pacjentom należy doradzić, aby skontaktowali się z lekarzem w sprawie modyfikacji dawki, jeśli nie są zadowoleni z jakości ich sprawności seksualnej za pomocą LEVITRA lub w przypadku niepożądanego działania.


Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Dane

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)