Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy na bazie oleju

Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu

Chiny Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu dostawca
Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu dostawca Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu dostawca Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu dostawca

Duży Obraz :  Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 521-12-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: 1USD
Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000L / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Drostanolone Propionate CAS: 521-12-0
Inne nazwy: Masteron SPEC: 100mg/ml
Czystość: 99% min MOQ: 10 fiolek
Funkcja: Kulturystyka Próbki: Dostępne

Szybko działające sterydy na bazie oleju propionianowego na bazie drostanolonu

Wprowadzenie:

Znany również jako propionian drostanolonu, ten steryd anaboliczny jest skuteczny w hamowaniu estrogenów oddziałujących z enzymem aromatazy i jest uważany przez sportowców za lek zwiększający wydajność, który zapobiega estrogennym skutkom ubocznym i posiada właściwości anaboliczne i androgeny.

Potężny steryd anaboliczno / androgenny pochodzący z DHT, może być stosowany jako środek liftingujący i rozcinający, aby promować lepszy aspekt gęstości i twardości mięśni. Zwykle stosowany jako lek rozcinający lub przedkonkurencyjny, propionian Masteron jest często związany z poprawą agresji, wydajności, wytrzymałości, wielkości mięśni i funkcji mięśni i jest użyteczny do dawania nowych i ulepszonych do utraty tkanki tłuszczowej i masy ciała. Ponieważ stosowanie tego steroidu charakteryzuje się niskim poziomem retencji wody, użytkownicy Masteron mogą spodziewać się wyraźnych linii mięśniowych.

Przepisy DP Cook:

Masteron 100 mg / ml - 250 ml
25 gramów masteronu propionianu (20 ml)
5 ml BA (2%)
50 ml BB (20%)
175 ml oleju

Masteron Dawkowanie i Administracja:

Na arenie medycznej Masteron został wykorzystany w leczeniu kobiet chorych na raka piersi. W tym celu wytyczne na receptę dla dawek Masteron wymagałyby 100 mg trzy razy w tygodniu, przy całkowitej sumie 300 mg / tydzień. Zaleca się, aby czas trwania tego leczenia wynosił co najmniej 8 tygodni. W ciągu 8-12 tygodni lekarz przeprowadziłby ocenę pacjenta i jego postępów, a na podstawie postępu i rokowania, Masteron może być stosowany w nieskończoność w leczeniu raka. Warto zauważyć, że 300 mg / tydzień, z perspektywy czasu, jest o wiele za dużo dla kobiet, a nawet nieco przyjęty przez placówkę medyczną ze względu na obserwację, że wirylizacja stała się częstym problemem wśród pacjentów. Kobiety-sportowcy i kulturyści znajdą 50-100mg tygodniowo bezpieczne i akceptowalne dawki.

Dla celów sportowych i kulturystycznych dla mężczyzn, dawki Masteron są w zakresie 200 - 400 mg na tydzień, a dolny koniec tego zakresu (200 mg) jest powszechnie stosowany do przygotowania i cykli przed zawodami. Ze względu na specjalizację Masteron będącą estetyczną substancją wzmacniającą sylwetkę, średniozaawansowani i zaawansowani użytkownicy zazwyczaj nie zapuszczają się wyżej niż znak 400mg / tydzień. Należy pamiętać, że Masteron jest słabym związkiem, w którym chodzi o dodatek siły, masy i mięśni, i istnieją bardziej skuteczne (i tańsze) związki do tego celu.

Dawkowanie dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych:

W celu poprawy sylwetki i zwiększenia wydajności dawki Masteron generalnie mieszczą się w zakresie od 200 do 400 mg tygodniowo jako ogólna wytyczna, gdzie najniższy koniec zakresu (200mg tygodniowo) byłby zwykle wykorzystywany do przygotowania przed zawodami. Jednak najwyższy zakres wynoszący 400 mg tygodniowo jest uważany za idealną dawkę, od której powinni zacząć początkujący. Należy rozumieć, że celem Masteron jest przede wszystkim poprawa estetyczna poprzez usunięcie większości podskórnej retencji wody, aby uzyskać "twardy" i "rzeźbiony" wygląd ciała. Dawka wymagana do wywołania tego efektu zwykle nie musi być zwiększana pomiędzy każdym z trzech poziomów użytkowników (początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych). Konkretnie, początkujący do Masteron często uznają dopuszczalne początkowe dawki Masterona za dokładnie 400 mg tygodniowo. Użytkownicy średniozaawansowani znajdą dokładnie taką samą dawkę Masteron, aby byli akceptowalni, i tak samo dla zaawansowanych użytkowników, którzy uważają, że po raz kolejny pożądanym efektem Masteron jest efekt estetyczny, z którego nie ma wymogu zapuszczania się poniżej lub powyżej skutecznej dawki. dawka (400 mg tygodniowo). Większość użytkowników sterydów anabolicznych nigdy nie wybierze Masterona, który będzie pełnił funkcję jednego z głównych związków anabolicznych w cyklu, ponieważ nie ma on po prostu siły, jaką mogłyby zapewnić inne, bardziej ekonomiczne sterydy anaboliczne. Większe dawki Masteron można wykorzystać w celu wywołania silniejszego efektu anabolicznego, ale jest to uważane za bardzo kosztowną praktykę i, w większej części, poza specjalnymi specjalnościami i korzyściami Masteron.

Uwaga:

W przypadku, gdy tabletki Masteron wygasły lub jeśli tabletek lub zastrzyków już nie trzeba używać, należy je wyrzucić po konsultacji z farmaceutą lub lokalną firmą zajmującą się usuwaniem odpadów, jak prawidłowo odrzucić Masteron. Zdecydowanie zaleca się, aby Masteron nie był wyrzucany do toalety ani wylewany do kanalizacji, chyba że jest to zalecane przez właściwy organ. Tabletki Masteron lub zastrzyki należy odpowiednio zutylizować, gdy utracą ważność lub przestaną być potrzebne. Masteron musi być przechowywany w kontrolowanej temperaturze pokojowej od 20 ° do 25 ° C (68 ° do 77 ° F) z dopuszczalnym odchyleniem od 15 ° do 30 ° C (59 ° do 86 ° F) iz dala od l. Nieautoryzowane użycie, zwierzęta domowe , światło słoneczne, wilgoć i dzieci.

O nas:

1. Szanghaj Steroid R & D Co., Ltd jest profesjonalną fabryką surowego proszku w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane bezpośrednio.
2. Nasze produkty eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.
3. Profesjonalny zespół specjalny do pakowania i wysyłki oraz sprawdzania kodu śledzenia 24hours gwarantowanego przez przepustkę celną. 100% przejazdów do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przechodzi do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.
4. Większość proszków jest w magazynie, próbki do pobrania są dostępne, mogą być wysłane w ciągu 24 godzin.
5. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa. Przesyłka przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Hinson

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)