Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy na bazie oleju

Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni

Chiny Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni dostawca
Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni dostawca Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni dostawca

Duży Obraz :  Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: ISO 9001 , GMP , USP , BP , HSE
Numer modelu: Sustanon 250

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10ml
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Specjalne opakowanie do bezpiecznej wysyłki
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T / T,
Możliwość Supply: 4500L miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Pół życia: Bardzo krótki Specyfikacja: Jasnożółte oleje
Użycie: Fitness, wzmocnienie mięśni dostosować: Dostępne
Czystość: 100% Czas dostawy: 3 - 5 dni roboczych

Sterydy na bazie oleju mieszanego Sustanon 250 Mg na fiolkę Trening siłowy mięśni

Charakterystyka strukturalna

Sustanon 250 zawiera mieszaninę czterech związków testosteronu, które modyfikowano przez dodanie estrów kwasów karboksylowych (propionowego, propionowego estru fenylowego, izokapronowego i kwasu dekanowego) w grupie hydroksylowej i7-beta. Zestryfikowane postacie testosteronu są zaprojektowane tak, aby przedłużyć okno działania terapeutycznego po podaniu, co pozwala na rzadsze wprowadzanie zastrzyków w porównaniu z zastrzykami z wolnego (niezestryfikowanego) steroidu. Zestryfikowane formy testosteronu są mniej polarne niż wolny testosteron i są wolniej absorbowane z obszaru iniekcji. Po przejściu do krwi, ester usuwa się, aby uzyskać wolny (aktywny) testosteron.

Sustanon 250 został zaprojektowany w celu zapewnienia szybkiego osiągnięcia szczytowego poziomu testosteronu (24-48 godzin po wstrzyknięciu) i utrzymania fizjologicznych stężeń przez około 21 dni. Każde 250 mg dostarcza 176 mg testosteronu.

Estry

Podobnie jak wszystkie steroidy, sam testosteron ma bardzo krótki okres półtrwania. W rezultacie producenci syntetycznego testosteronu wykorzystują proces chemiczny do przyłączenia łańcucha estru do bazy testosteronu.

Przyłączenie łańcucha estru do hormonu sprawia, że ​​jest rozpuszczalny w oleju, jednocześnie spowalniając tempo, w jakim steryd opuszcza organizm. W rezultacie testosteron nie może przyłączać się do receptorów androgenowych, dopóki łańcuch estrowy nie zostanie odcięty od hormonu.

Wszystkie estry mają okres półtrwania, więc uwalnianie steroidu z estru będzie osiągać maksimum i spadać w różnym czasie w zależności od estru. Krótszy ester propionianowy osiąga szczyt szybko, podczas gdy średnie długości, takie jak fenylopropionian, zwiększają się, a estry o krótszej i większej długości zmniejszają się gwałtownie; w tym samym czasie, dłuższy ester dekanianowy właśnie osiąga maksymalne uwalnianie.

Pomyśl o tym jako o gwałtownym wzroście, po którym nastąpił gwałtowny spadek poziomu sterydów we krwi. Może to być kilka godzin lub kilka dni.

Ostatecznie dodanie łańcucha estrowego sprawia, że ​​steryd jest łatwiejszy do dozowania, ponieważ częstotliwość strzału spada do zaledwie kilku razy w tygodniu. Jest to porównywane do kilku codziennych ujęć, jeśli wstrzykiwano hormon bazowy. Hormon podstawowy, bez łańcucha estrowego, będzie w organizmie w ciągu zaledwie kilku godzin. Zmusza to użytkownika do wykonania kilku codziennych ujęć w celu przeprowadzenia skutecznego cyklu lub leczenia TRT.

Aby zachować spójność uwalniania testosteronu z każdego wstrzyknięcia, projektanci Sustanonu 250 stosowali cztery estry w tym samym nośniku oleju.

Zamieszanie czterech estrów ma na celu umożliwienie kaskadowego efektu, z wykorzystaniem różnych pików i dolin różnych estrów, aby utrzymać poziomy dość stabilne. Łącząc estry o różnej długości, stworzyli nieco doskonały steryd TRT.

Sustanon 250

Testosteron pozostaje taki sam, niezależnie od tego, czy ciało ludzkie rozszczepia go z długiej lub krótkiej cząsteczki. Im większa cząsteczka, tym większa liczba atomów węgla, tym samym zwiększając całkowitą masę cząsteczki. A jeśli ułożymy w stos kawę i colę, efekt będzie bardziej wyraźny lub synergistyczny. Za tym stoi dość prosta logika.

Sporo osób nadal uważa, że ​​różne estry związku organicznego są synergistyczne lub unikalne. To jak stwierdzenie, że kofeina w coli i kawa to nie to samo.

Całkowita zawartość tłuszczu w organizmie również jest zmniejszona do pewnego stopnia. Różnica istnieje tylko w jednym aspekcie i otrzymasz dodatkowe surowe testowe mg z krótszymi estrami w porównaniu do dłuższych estrów.

Jak wspomniano powyżej, estry Sustanon zawierają na pokładzie propionian (30 mg), fenylopropionian (30 mg), izokapronian (60 mg) i dekanian (100 mg).

Inne niektóre produkty w proszku o wysokiej sprzedaży.

----- Mikro proszek

1. Baza testowa

2. Propionian testosteronu

3. Winstrol

----- Surowy proszek

Testosteron propioante Dekanian testosteronu Octan methenolonu
Cypionat testosteronu Dianabol Methenolone Enanthate
Testosteron sustanon 250 Winstrol 17-metylo-testosteron
Mesterolone (proviron) Anadrol Cialis (Tadalafil)
Dekanian nandrolonu Ustne Turinabol Wardenafil (Levitra)
Octan Trenbolonu Fenylopropionian testosteronu 7-Keto DHLEA
Trenbolon enanthate 17-alfa metylotestosteron DNP
Boldenone undecylenate Propionian drostanolonu Benzokaina
Anavar Drostanolone Enanthate Cytrynian Clomifene

Wcześniejsze

Ruchomości

Tabletki Sustanon zastępują obniżony poziom testosteronu w organizmie i poprawiają warunki związane z poziomem testosteronu w organizmie. Ponieważ jest to androgen, steryd Sustanon 250 powoduje kilka konstruktywnych lub anabolicznych zmian w organizmie.

Krótko mówiąc, węgiel stanowi największą część masy cząsteczki, a nie testosteronu. Dodatkowy węgiel, a także okazjonalne atomy tlenu, zwiększają okres półtrwania i rozpuszczalność związku.

Różnica istnieje tylko w jednym aspekcie i otrzymasz dodatkowe surowe testowe mg z krótszymi estrami w porównaniu do dłuższych estrów.

Lek jest znany z promowania tworzenia mięśni i zmniejszania strat mięśni.

Nasze usługi dla Ciebie

Jakość Jesteśmy hurtownią, Jakość to Gwarancja
Sposób wysyłki DHL, Fedex, EMS, HKEMS, EUB, TNT, Wybierz najlepszy do wysyłki pakiet
Uszczelka Wiele rodzajów pakowania
Dostosowane Oleje, peptydy, etykiety, czapki, pigułki itp.
Zapłata Money Gram, T / T, Western Union, Paypal
Zdjęcie pakietu Po potwierdzeniu środków, w ciągu 12 godzin
Numer przesyłki W ciągu 48 godzin
Wyślij ponownie politykę Dostępny

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Will

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)