Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySarms Natural Bodybuilding

MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn

Chiny MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn dostawca
MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn dostawca MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn dostawca

Duży Obraz :  MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, SGS
Numer modelu: 841205-47-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: 1USD/gram
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: MK-677 Użytkownicy: Kulturyści
Alias: Nutrobal Gatunek: Ustne lub zastrzyki
Gotowy płyn: dostosować Znak: żółty proszek

MK-677 SARMs Nutrobal Muscle Growth Hormone CAS 841205-47-8 Indywidualny gotowy płyn

Jakie korzyści można uzyskać dzięki MK-677?

1. MK 677 (Nutrobal) został pierwotnie opracowany w celu utrzymania problemów zdrowotnych, takich jak osteoporoza, otyłość i utrata mięśni, ale wykazał zwiększone poziomy IGF-1 w surowicy i zwiększoną morfologię skóry podczas badań klinicznych.

2. Badania wykazały, że Nutrobal może być stosowany z różnych powodów, aż masa mięśniowa wzrośnie i rozpadnie się. Nie konkuruje z poziomami hormonu wzrostu, które można uzyskać z egzogennie podawanego HGH, więc może być stosowany jako cykl Hgh. W rzeczywistości, stosując nutrobal, częstość akcji serca naturalnego hormonu wzrostu wzrasta niespodziewanie bez przyjmowania codziennego drażniącego pacjenta HGH. To jak używanie HGH bez codziennych zastrzyków.

3. Inną godną uwagi zaletą MK-677 jest to, że nie powoduje to degradacji czułości. Jeśli wiele peptydów GH stosuje się przewlekle, wywołają one wrażliwość w krótkim czasie. Niektóre leki, takie jak heksalaina, mogą zacząć wywoływać sensację drugą dawką, chociaż istnieje niewielka różnica w zależności od tego, czy związek jest rozpuszczony, chociaż jest to silna frakcja w ciągu pierwszych 2-3 tygodni. MK-677 nie wykazuje tych wad, a badania wykazały, że długotrwałe stosowanie może być skuteczne. Badania kliniczne, w których poziom IGF-1 wzrósł o 60% po 6 miesiącach i wzrósł o 72,9% po 12 miesiącach. Inne badanie wykazało wzrost o 89%.

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu MK-677
Alias Nutrobal
CAS 841205-47-8
Analiza 99%
Postać Biały krystaliczny proszek
Pół życia 24 godziny
Korzyści

1. Utrata tłuszczu

2. Wzrost mięśni

3. Uzdrawianie zranienia i wzmacnianie kości

A co z odlewaniem?

1. Podobnie jak w przypadku innych MRSA, okres półtrwania orzechów wynosi 24 godziny, co wymaga 11 dawek na dobę. Badanie płynnych form chemicznych odbywa się doustnie - po prostu usta i jaskółka. Następnie gonić go sokiem lub wodą. Nie mieszaj.

2. Najlepiej jest jeść Nutrobal, jeśli nie śpisz przed śniadaniem w leniwy poranek. 25 miligramów dziennie (mg) to dawka chleba i masła. Niektórzy użytkownicy będą tak niskie, jak 5 mg lub 50 mg.

O nas:


1. Założona w 2009 r. Firma Shanghai Stero R & D Co., Ltd jest profesjonalnym producentem i eksporterem materiałów farmaceutycznych i innych powiązanych ze sobą produktów. Znajdujemy się w międzynarodowym mieście, Szanghaju, w Chinach. Zapraszamy do odwiedzenia nas w dowolnym momencie.

2. Ściśle kontrolujemy jakość i usługi, nasze produkty eksportujemy na rynki zagraniczne, takie jak USA, Europa, Azja Południowo-Wschodnia itp. Przez wiele lat. Wszyscy nasi klienci mówią wysoko o naszych wysokiej jakości produktach i profesjonalnych usługach.

3. Shanghai Stero to Twój niezawodny i zaangażowany partner. Zapraszamy do nas gości z kraju i zagranicy do współpracy z nami w zakresie ekonomii i technologii. Jesteśmy gotowi zaoferować najlepszą jakość i usługi dla was wszystkich.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Demon

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)