Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormony polipeptydowe

Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie

Chiny Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie dostawca
Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie dostawca Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie dostawca Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie dostawca

Duży Obraz :  Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: IGF1 LR3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden zestaw
Cena: Factory Wholesale Price
Szczegóły pakowania: Profesjonalny pakiet dyskretny, specjalny kanał
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 zestawów / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: IGF1 LR3 Spec: 1 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw
pakowania: dyskretne opakowanie Wygląd: Biały liofilizowany proszek
Funkcja: Wzrost mięśni, spalanie tłuszczu Przesłanie polityki: Dostępne
High Light:

hormony ludzkie

,

hormon estrogenowy

Hormony polipeptydowe IGF1 LR3 długo działające na wzrost tłuszczu spalającego mięśnie

Niezawodny kontakt

Kierownik Sprzedaży Deca Lee
E-mail decalee@steroid-hgh.com
WhatsApp +8617068712531
Skype luckydoris2012
Facebook luckydoris2012

Co to jest IGF-1 LR3?

IGF-1 LR3, znany również jako Long Arg3 IGF-1, jest rekombinowanym analogiem białka ludzkiego insulinopodobnego czynnika wzrostu-1, który ma masę molową 9200 daltonów i składa się z 83 aminokwasów. LR3 IGF-1 zawiera kompletną sekwencję IGF-1, ale z 13 aminokwasowym wydłużeniem w domenie B-Terminus i substytucją argininy w stosunku do kwasu glutaminowego w pozycji 3. Analog LR3 IGF-1 został utworzony z zamierzają drastycznie zwiększyć aktywność biologiczną białka, a IGF-LR3 jest kilka razy silniejszy niż rhIGF-1. Ta specyficzna zmiana sekwencji zmniejszyła powinowactwo wiązania z IGFBP, które kontrolują biologiczne działania IGF-1 i zapobiegają docieraniu białka do receptorów IGF-1.

Jaką dawkę to robi?

Igf1-lr3, jak wszyscy wiecie, jest długo działającą wersją Igf-1, Biorąc aktywny potencjał w górę w ciągu 20 godzin, ale wraz z jego zdolnością do stymulowania wzrostu satelitarnych komórek mięśniowych i pomagania im w dojrzewaniu do nowych włókien mięśniowych, które utrzymuje zdolność do zwiększania przyjmowania wielu suplementów, których obecnie używamy, i może to powodować zwiększone odzyskiwanie rozmiaru jąder i zapobiegać utracie mięśni nawet w PCT. Plus kolejny powód, dla którego jest tak silny, ze względu na zmniejszone wiązanie Long R3 IGF-1 ze wszystkimi znanymi białkami wiążącymi IGF. Te białka wiążące normalnie hamują biologiczne działania IGF .. nie w przypadku tej długo działającej wersji.

Ruchomości

Efekty IGF-1 nie ograniczają się jednak do budowy nowych mięśni. Ma silny wpływ na metabolizm lipidów (tłuszczów) i pomaga organizmowi spalać tłuszcz w znacznie podwyższonym tempie. Ponadto IGF-1 jest zarówno neuroprotektorem, jak i neuropromotorem, który poprawia funkcje umysłowe, takie jak odruchy, pamięć i zdolność uczenia się. IGF jest również ważny dla produkcji tkanki łącznej, a IGF-1 zapewnia właściwą gęstość kości. Chociaż IGF-1 jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni i spalaniu tłuszczu, wersja Lr3 IGF-1 ma moc około 2-3 razy większą.

IGF-1 LR3 buduje nową tkankę mięśniową poprzez promowanie retencji azotu i syntezę białek. Powoduje to wzrost mięśni zarówno poprzez hiperplazję (która jest wzrostem liczby komórek mięśniowych), jak i mitogenezę (która jest faktycznym wzrostem nowych włókien mięśniowych). Tak więc IGF-1 LR3 nie tylko zwiększa włókno mięśniowe, ale także je zwiększa. W związku z tym IGF może faktycznie zmienić możliwości genetyczne pod względem liczby komórek mięśniowych i liczby komórek. IGF zwiększa i różnicuje liczbę i typy komórek obecnych.

Half Life of IGF-1 LR3

Ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż inne formy, prawie 20-30 godzin. Gdy LF3 IGF-1 jest aktywny, ma wiele wpływów na tkanki w komórkach mięśniowych. Odgrywa zasadniczą rolę w odnowie mięśnia. IGF-1 LR3 zachęca zarówno do wzrostu, jak i rozróżnienia komórek macierzystych.

IGF-1 LR3 zwiększa aktywność komórek satelitarnych, DNA mięśni, zawartość białka w mięśniach, masę mięśniową i przekrój mięśni. Znaczenie IGF-1 LR3 polega na tym, że wszystkie jego oczywiste efekty działają w celu wywołania wzrostu mięśni. Efekty te są wzmocnione w połączeniu z treningiem siłowym.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Dane

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)