Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyProfesjonalne sterydy kulturystyczne

Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn

Chiny Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn dostawca
Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn dostawca Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn dostawca Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn dostawca Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn dostawca

Duży Obraz :  Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: CAS 10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 g na proszek, 10 ml na olej do wstrzykiwań
Cena: Factory Wholesae Price
Szczegóły pakowania: Profesjonalny pakiet dyskretny, specjalny kanał
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Winstrol Inne nazwy: Stanozolol
standardowe: Standard korporacyjny Wygląd: Yellow Oil Liquid, Water Suspension
Użycie: Kulturystyka Przesłanie polityki: Dostępne

Winstrol Injection Oil Stanozolol Steroids Enterprise Standard dla mężczyzn

Niezawodny kontakt

Kierownik Sprzedaży Deca Lee
E-mail decalee@steroid-hgh.com
WhatsApp +8617068712531
Skype luckydoris2012
Facebook luckydoris2012

Czym jest Winstrol?

Winstrol jest nazwą handlową i marką sterydu anabolicznego bardziej formalnie i prawidłowo znany jako Stanazolol. Występuje zarówno w formie doustnej, jak i wstrzykiwanej, i zajmuje trzecie miejsce wśród 3 najpopularniejszych sterydów anabolicznych najpopularniejszych wśród kulturystów i sportowców. Zastępuje go tylko Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) na drugim miejscu, a Dianabol na pierwszym miejscu.

Winstrol jest nazwą handlową i marką sterydu anabolicznego bardziej formalnie i prawidłowo znany jako Stanazolol. Występuje zarówno w formie doustnej, jak i wstrzykiwanej, i zajmuje trzecie miejsce wśród 3 najpopularniejszych sterydów anabolicznych najpopularniejszych wśród kulturystów i sportowców. Zastępuje go jedynie Deca-Durabolin (Nandrolone Decanoate) na drugim miejscu, a Dianabol na pierwszym miejscu.

Winstrol wykazuje dłuższy okres półtrwania ze względu na modyfikacje strukturalne, dzięki czemu wstrzykiwany format Winstrolu może mieć okres półtrwania równy około 24 godzin i 9 godzin dla doustnego przygotowania Winstrolu. W odniesieniu do testosteronu, Winstrol posiada wskaźnik siły androgenicznej równy 30 z anaboliczną wytrzymałością na poziomie 320, co jest dość znaczące, biorąc pod uwagę, że Winstrol jest nieco ponad trzykrotnie większy od siły anabolicznej testosteronu.

Dlaczego warto wybrać Winstrol?

Winstrol jest uniwersalnym lekiem, i to z kilku powodów. Po pierwsze, Winstrol jest dostępny w dwóch formach - doustnej i wstrzykiwanej. Zapewnia to wygodę użytkownikowi sterydów. Jeśli masz niski próg bólu, zawsze możesz polegać na ustnym Winstrolu, aby zapewnić wspaniałe nagrody kulturystyczne.

Winstrol w dowolnej postaci wykazuje większą aktywność anaboliczną niż efekty androgenne. Z tego powodu Winstrol jest jednym z niewielu środków anabolicznych polecanych kobietom i nowicjuszom. Ten lek ma dużą doustną biodostępność, ponieważ jest alfa-alkilowany c-17. Zauważ, że zarówno wstrzykiwalny, jak i doustny Winstrol mają tę zmianę, dlatego zaleca się ostrożność przed używaniem tego steroidu w przedłużonych cyklach. Podobnie, nie wolno ćwiczyć przedawkowania z Winstrolem.

Który jest lepszy Winstrol?

Wielu kulturystów, którzy wykorzystali oba preparaty, zagłosowałoby na wstrzykiwalny Winstrol Depot z dwóch powodów. Po pierwsze, dla potrzeb finansowych - zaoszczędzisz pieniądze, gdy użyjesz wstrzykiwacza, ponieważ jest on tańszy. Po drugie, Wisntrol Depot jest podobno mniej stresujący dla wątroby.

Winstrol Depot, w przeciwieństwie do większości sterydów przeznaczonych do wstrzyknięć domięśniowych, nie ulega estryfikacji. Estry są zwykle dołączane do sterydów do wstrzykiwań, aby uczynić je bardziej lipofilowymi, co dosłownie tłumaczy się jako "olejochłonne". Bez estrów Winstrol łatwo rozpuszcza się w wodzie, co jest zaletą i wadą. Jako rozpuszczalny w wodzie Winstrol zapewnia natychmiastowy anabolizm, ale wadą jest to, że wymaga częstego wstrzykiwania, co najmniej co drugi dzień, w celu utrzymania idealnego poziomu krwi.

Rekomendowana dawka

Zalecana dawka Winstrolu dla mężczyzn wynosi 25 mg - 50 mg na dobę; niektórzy idą za 100 mg dziennie, aby uzyskać wyraźniejsze zyski. Dla kobiet wystarczy około 5 mg - 10 mg dziennie, aby zapewnić odpowiednią siłę mięśni i przyrost masy. Jeśli kobiety zdecydują się na wersję do wstrzykiwania, mogą podzielić 50 mg na dwie minimalne dawki.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Deca Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)