Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyProfesjonalne sterydy kulturystyczne

Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9

Chiny Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9 dostawca
Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9 dostawca Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9 dostawca Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9 dostawca

Duży Obraz :  Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: CAS 434-05-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 g na proszek, 10 ml na olej do wstrzykiwań
Cena: Factory Price
Szczegóły pakowania: Profesjonalny pakiet dyskretny, specjalny kanał
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Methenolone octan Inne nazwy: Primobolan
standardowe: Standard korporacyjny Wygląd: Biały proszek
Czystość: 99% Bezpieczna wysyłka: Gwarantowane

Profesjonalne sterydy kulturystyczne Methenolone Acetate Bulking CAS 434-05-9

Co to jest octan methenolonu?

Methenolone Acetate jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów; najlepiej znasz najbardziej popularną nazwę handlową Primobolan. Octan methenolonu jest jednym z niewielu doustnych sterydów anabolicznych, które nie należą do grupy alkilowanej C-17-alfa, a zatem zapewnia to korzyści w zakresie bezpieczeństwa, jak również duży problem. Z powodu braku charakteru C17-aa, nie jest toksyczny dla wątroby jak większość doustnych sterydów; jednak brak tej natury C17-aa oznacza, że ​​większość z nich zostanie zniszczona przez wątrobę, zanim możliwe będzie uzyskanie pełnych korzyści. Z tego powodu będziesz potrzebował znacznie większej dawki doustnego octanu methenolonu w porównaniu z wersją do wstrzykiwania.

Jak działa dawka?

Methenolone-Acetate może być bezpiecznie stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety; oczywiście odnosimy się do zdrowych dorosłych. Jeden z niewielu sterydów anabolicznych, który może być stosowany bez wysokiego ryzyka wirylizacji u kobiet, podczas gdy nie ma najniższego wskaźnika wirylizacji, który należałby do Oxandrolone (Anavar), jest realną opcją i wciąż ma znacznie niższą ocenę niż większość sterydów w kategorii wirylizacji; może to być doskonały steryd dla kobiet.

Gorące wyprzedaże

Nazwa produktu CAS
Testosteron Enanthate 315-37-7
Propionian testosteronu 57-85-2
Testosteron Cypionate 58-20-8
Testosteron Sustanon 250  
Dekanian nandrolonu (DECA) 360-70-3

Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H)

10161-34-9

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

13103-34-9

Methandrostenolone (Dianabol, methandienone, Dbol)

72-63-9

Stanozolol (Winstrol)

10418-03-8
Oxandrolone (Anavar) 53-39-4

Podanie

Primobolan jest stosowany w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie w niektórych przypadkach; jednak zwykle tylko w łagodnych przypadkach lub gdy wzmocnienie odporności jest korzyścią. Ten steryd nie będzie spakowany na masę jak Anadrol lub Deca Durabolin i większość ludzi nie będzie miała z tego pożytku w poza sezonowym cyklu łączenia. Możemy jednak zrobić wyjątek dla kobiet. Kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na sterydy anaboliczne, a trochę łagodnego sterydu anabolicznego może przejść długą drogę. Co równie ważne, większość kobiet nie chce uzyskać 30 kilogramów wagi w ciągu jednej nocy. Niewielki, umiarkowany wzrost masy ciała często może przekształcić się na własną rękę. Mając na uwadze łagodną naturę, większość mężczyzn, którzy używają tego sterydu do prawdziwego cyklu poza sezonem, będzie rozczarowana.

Primobolan jest często stosowany w połączeniu z innymi sterydami dla silniejszego efektu. W takich przypadkach często stosuje się nieco mniejszą dawkę (50-100 mg na dzień). Podczas diety lub fazy cięcia, uważanej za jej główne zastosowanie, często dodaje się niearomatyzujący androgen, taki jak Halotestin lub trenbolon. Takie kombinacje poprawiłyby sylwetkę bez zatrzymywania wody i pomogłyby uzyskać ostrzejszy i bardziej określony wygląd muskulatury. Niearomatyzujące stosy androgenów / anabolików, takie jak ten, są bardzo popularne wśród konkurencyjnych kulturystów i są dość niezawodne, aby szybko poprawić formę konkursu. Związek ten jest również czasami stosowany z silniejszymi androgenami podczas fazy wypełniania treningu. Dodatek testosteronu, Dianabol lub Anadrol 50 jest powszechny, chociaż zyskom często towarzyszy pewien poziom gładkości z powodu dodanego składnika estrogenowego, a także hepatotoksyczność w przypadku dwóch ostatnich czynników.

Zawodniczki zazwyczaj dobrze reagują na 50-75 mg na dobę, bez objawów wirylizacji. Nie można oczekiwać olbrzymiej ilości masy mięśniowej tym lekiem, a zamiast tego znaleźć powolny i stały wzrost (jakości). Niektóre kobiety decydują się na dalsze dodawanie innych anabolików, takich jak Winstrol lub oxandrolon, w celu zwiększenia efektywności budowania mięśni w cyklu. Chociaż oba te związki są całkiem znośne, należy pamiętać o tym, aby nie stosować zbyt dużych dawek. Podjęte w zbyt wysokich dawkach, te słabe anaboliki mogą szybko powodować maskulinizujące efekty uboczne.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Deca Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)