Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySterydy na bazie oleju

Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek

Chiny Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek dostawca
Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek dostawca Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek dostawca

Duży Obraz :  Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: ISO 9001 , GMP , USP , BP , HSE
Numer modelu: 360-70-3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Specjalne opakowanie do bezpiecznej wysyłki
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T / T,
Możliwość Supply: 1000L na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Państwa: Obrazy olejne Formularz: Jasnożółte płyny
Użycie: Finness, Muscle Gain Gatunek: Centrum anaboliczne
Próbki: Negocjować Rynku: Globalny

Deca Oil Based Steroid Nandrolone Decanoate Light Yellow Fiolki z wtryskiem fiolek

Podstawy dekanianu Nadrolone

Jest to steroid anaboliczno-androgenny C18 utworzony z eterów alkilowych estradiolu. Jest podobny do struktury chemicznej testosteronu, ale 19 atomów zostało zabranych.

Nandrolon promuje działania estrogenowe w organizmie. Podobnie jak naturalny testosteron, Nandrolon wiąże i aktywuje receptory w komórkach, co zwiększa retencję azotu i wzrost masy mięśniowej. Mogą być zmieniane chemicznie w celu uzyskania nowej substancji. Hormonalne funkcje fizjologiczne steroidów są klasyfikowane jako hormony płciowe, kortykosteroidy lub neurosteroidy. Na przykład C21 to progestogeny, C18 to estrogeny, a C19 to androgen.

W ludzkim ciele istnieją sterydy o różnej budowie anatomicznej i molekularnej, które zapewniają wiele korzyści z powodu ich funkcji, aktywności i działania w ciele.

Wielu sportowców i kulturystów preferuje tylko dekanian nandrolonu do celów fitness. Aby uzyskać najlepsze wyniki z tego produktu, należy zachować równowagę hormonalną. Upewnij się, że utrzymujesz limity estrogenów w normalnych granicach i dostarczasz organizmowi najlepszą ilość testosteronu, aby zatrzymać jakiekolwiek problemy.

Dekanian nandrolonu jest produktem fitness, który służy do uzyskiwania twardych przyrostów mięśni i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej z ciała bez problemu.

Dawkowanie dekanianu nandrolonu:

Ten steryd zwykle składa się z propionianu testosteronu, Sustanonu 250 i Anadrolu. Zalecana dawka dla mężczyzn wynosi 300 mg do 800 mg na tydzień. Dla kobiet wynosi 50 mg do 100 mg na tydzień.

Jeśli jest to cykl cięcia, mężczyźni powinni stosować dawkę 400 mg na tydzień przez co najmniej 12 do 16 tygodni. Jeśli ma to na celu zwiększenie masy ciała, mężczyźni powinni przyjmować 600 mg co tydzień przez 12-16 tygodni.

Aby uczynić ten cykl lepszym, można również użyć leków takich jak Cabergoline w cyklu, ponieważ jest on produktem przeciwprogesteronowym.

Aby zrównoważyć poziom testosteronu, Deca należy przyjmować wraz z suplementami testosteronu. Dzieje się tak, ponieważ Deca zmniejsza naturalną produkcję testosteronu.

Zaleta dekanianu nandolonu

moc nandrolonu polega na jego korzystnym stosowaniu hormonów, jeśli chcesz zwiększyć swoją moc i siłę dzięki suplementowi poprawiającemu percepcję. Oprócz zapewnienia wszystkich korzyści anabolicznych, które można uzyskać w przypadku większości sterydów, produkt ten pomaga również w opracowywaniu kości i stawów, które są mocniejsze i lepiej przygotowane do wzrostu, który planujesz osiągnąć. kiedy bierzesz nandrolon, zwiększasz naturalną zdolność twojego ciała, by stać się silniejszym, budowanie dodatkowych mięśni pójdzie tak daleko, jeśli twoje ciało nie poradzi sobie z tym. Użyj nandrolonu, będzie to miało wpływ na sposób treningu, a także na sposób, w jaki twoje ciało odczuwa się podczas treningów i pomiędzy nimi.

Cykl na dwanaście tygodni i może być aktywny w ciele przez długi czas

NandroloneDecanoate jest popularnym sterydem i służy do uzyskiwania korzyści.

Deca musi być używana przez prawie 12 tygodni, aby uzyskać najlepsze wyniki. Lek ten przyjmuje się w postaci wstrzyknięcia przez wielu, raz lub dwa razy w tygodniu. Kiedy osoba używa NandroloneDecanoate, cykl dozowania musi wynosić od 8 do 12 cykli. Lek ten pozostanie aktywny przez długi czas w organizmie. To nie działa szybko na mięśnie i jest powolne.

Ponieważ działa wolno, musi być używany przez dłuższy czas. Potrzeba dwa razy więcej czasu, niż osoba, która jest w cyklu testosteronu.

Inne niektóre produkty w proszku o wysokiej sprzedaży.

----- Mikro proszek

1. Baza testowa

2. Propionian testosteronu

3. Winstrol

----- Surowy proszek

Testosteron propioante Dekanian testosteronu Octan methenolonu
Cypionat testosteronu Dianabol Methenolone Enanthate
Testosteron sustanon 250 Winstrol 17-metylo-testosteron
Mesterolone (proviron) Anadrol Cialis (Tadalafil)
Dekanian nandrolonu Ustne Turinabol Wardenafil (Levitra)
Octan Trenbolonu Fenylopropionian testosteronu 7-Keto DHLEA
Trenbolon enanthate 17-alfa metylotestosteron DNP
Boldenone undecylenate Propionian drostanolonu Benzokaina
Anavar Drostanolone Enanthate Cytrynian Clomifene

Porady dotyczące przechowywania i przechowywania półek

Okres ważności Deca Durabolin, o ile nie określono inaczej, wynosi od pięciu do siedmiu lat. Deca Durabolin musi być przechowywany w kontrolowanej temperaturze pokojowej od 20 ° do 25 ° C (68 ° do 77 ° F) ze skokami dopuszczonymi do 15 ° do 30 ° C (59 ° do 86 ° F) i trzymany z dala od nieupoważnionego użycia, światło słoneczne, zwierzęta domowe, wilgoć i dzieci.

W przypadku wygaśnięcia tabletek Deca lub jeśli tabletek lub zastrzyków nie należy już stosować, należy je usunąć po podaniu w aptece lub lokalnej firmie utylizującej odpadów, w jaki sposób bezpiecznie wyrzucić Deca Durabolin.

Zdecydowanie zaleca się, aby Deca Durabolin nie była spuszczana do toalety ani przelewana do odpływu, o ile nie jest zalecona przez wykwalifikowany organ.

Nasze usługi dla Ciebie

Jakość Jesteśmy hurtownią, Jakość to Gwarancja
Sposób wysyłki DHL, Fedex, EMS, HKEMS, EUB, TNT, Wybierz najlepszy do wysyłki pakiet
Uszczelka Wiele rodzajów pakowania
Dostosowane Oleje, peptydy, etykiety, czapki, pigułki itp.
Zapłata Money Gram, T / T, Western Union, Paypal
Zdjęcie pakietu Po potwierdzeniu środków, w ciągu 12 godzin
Numer przesyłki W ciągu 48 godzin
Wyślij ponownie politykę Dostępny

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Will

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)