Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaturalne steroidy anaboliczne

Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0

Chiny Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0 dostawca
Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0 dostawca Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0 dostawca Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0 dostawca

Duży Obraz :  Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: CAS 521-12-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Factory Price
Szczegóły pakowania: Idealny pakiet dyskretny
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Drostanolone Propionate Nazwa handlowa: Masteron
standardowe: Standard korporacyjny Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Przesłanie polityki: Przesłanie polityki Funkcja: Kulturystyka
High Light:

legalne sterydy anaboliczne

,

najlepsze sterydy anaboliczne

Naturalne steroidy anaboliczne Masteron Receptura Drostanolone Propionate Cas 521-12-0

Co to jest propionian drostanolonu?

Drostanolon Propionian znany pod nazwą handlową Masteron to wstrzykiwany steryd anaboliczny na bazie oleju, pochodzący z dihydrotestosteronu (DHT). Jest członkiem rodziny sterydów anabolicznych pochodzących z DHT. Inne znane pochodne DHT obejmują: Winstrol, Anadrol, Anavar, Primobolan i kilka innych.

Masteron jest silnym anaboliczno / androgennym sterydem pochodzącym z DHT, który został zaprojektowany do walki z pewnymi postaciami raka piersi. Jest stosowany przez kulturystów jako środek wypełniający i rozcinający, jak również pomocniczy lek do zwalczania estrogennych efektów ubocznych, takich jak zatrzymywanie wody. Jego toksyczność dla wątroby jest bardzo niska, chociaż objawy uboczne, takie jak trądzik, wypadanie włosów i powiększenie prostaty są powszechne.

Drostanolon jest wstrzykiwany do organizmu jako ester (związany z propionianem lub enantatem). Enzymy odszczepiają się od estru z cząsteczki Masteron - co zajmuje różną ilość czasu w zależności od użytego estru. Ten proces powoduje stopniowe uwalnianie i przedłużony okres półtrwania steroidu. Propionian drostanolonu ma okres półtrwania 2,5 dnia, podczas gdy Drostanolone Enanthate ma okres półtrwania wynoszący 10 dni.

Masteron Propionate Cycles & Doses

Jako, że Masteron-Propionate to doskonały konkurs kulturystyczny, steryd anaboliczny, większość osób, które go uzupełnią, zrobi to w tym okresie i ogólnie w drugiej połowie konkursu przygotowawczego, gdy są już chude; pamiętaj, że im jesteś szczuplejszy, tym wyraźniejsze będą korzyści. Jako steryd anaboliczny oparty na propionianach jest bardzo krótki okres półtrwania związany z preparatem Masteron-Propionate i aby być skutecznym, musimy go podawać co drugi dzień.

Większość z nich znajdzie 50 mg co drugi dzień, aby uzyskać minimalną dawkę, jeśli pożądane efekty są uzyskiwane przy 100 mg co drugi dzień, co jest znacznie bardziej optymalne. Tak, możesz użyć więcej niż to, ale rzadko znajdziesz kogoś, kto używa więcej niż 600mg-700mg na tydzień i częściej niż tego rodzaju dawki są przesadzone. Dla tych, którzy zdecydują się używać Masteron-Propionate, znajdziesz go w stosie z większością sterydów anabolicznych i typowych stosów często obejmujących takie przedmioty jak Trenbolon, Testosteron i Winstrol.

Korzyści z Masterion Propionate

Podstawowe zalety Masteron-Propionate są stosunkowo proste; chudsza i mocniejsza budowa ciała. Ważne jest, aby pamiętać, że ten poziom twardości, który może zapewnić, nie będzie miał istotnego charakteru, jeśli ciało ma grubą warstwę tłuszczu pokrywającą je; tak, ten steryd będzie promował utratę tłuszczu w pewnym stopniu, ale nie spowoduje sam w sobie grubej budowy ciała rozerwanej na kości. Masteron jest najbardziej korzystny, gdy jesteśmy już w stanie szczupłym, gdy poziom tkanki tłuszczowej jest już niski; nie tylko pomoże ci odciążyć cię od tego, co ciężko stracić tłuszcz, ale sprawi, że ciało będzie wyglądało ciężej niż bez niego. Aby być dokładnym, mówiąc o niskiej zawartości tłuszczu w ciele i stosowaniu tego steroidu mówimy o 8% lub mniej, a 6% lub mniej jest o wiele bardziej optymalna.

Skutki uboczne (estrogenny)

Drostanolon nie jest aromatyzowany przez organizm i nie jest mierzalnie estrogenny. Antyestrogen nie jest konieczny w przypadku stosowania tego steroidu, ponieważ ginekomastia nie powinna stanowić problemu nawet u osób wrażliwych. Ponieważ estrogen jest zwykłym winowajcą z retencją wody, zamiast tego drostanolon wytwarza chudy, jakościowy wygląd ciała, nie obawiając się nadmiernej retencji podskórnej płynu. Dzięki temu jest on korzystnym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, gdy głównym problemem są zatrzymywanie wody i tłuszczu. . Jako nie aromatyzowalna pochodna DHT, drostanolon może nadawać efekt antyestrogenny, lek konkurujący z innymi (aromatyzowalnymi) substratami o wiązanie z enzymem aromatazy.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Dane

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)