Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaturalne steroidy anaboliczne

Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7

Chiny Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7 dostawca
Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7 dostawca Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7 dostawca Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7 dostawca

Duży Obraz :  Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shanghai Stero
Orzecznictwo: SGS, ISO9001, GMP
Numer modelu: CAS 315-37-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Factory Price
Szczegóły pakowania: Idealny pakiet dyskretny
Czas dostawy: W ciągu 4 godzin po płatności potwierdzone
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 3000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Testosteron Enanthate Czystość: 99%
standardowe: Standard korporacyjny Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Przesłanie polityki: Przesłanie polityki Funkcja: Kulturystyka

Testosteron Enanthate Cycle Cas 315-37-7

Co to jest Enanthate testosteronu?

Testosteron Enanthate długo działającą formę testosteronu hormonu macierzystego. W tym szczególnym przypadku macierzysty hormon przyłączono do estru enanthate, aby opóźnić jego uwalnianie do krwioobiegu w ciągu kilku dni. Testosteron Enanthate jest najpopularniejszą formą testosteronu przepisywaną na całym świecie, gdzie zwykle preferowany jest bardzo podobny testosteron.

Testosteron Enanthate stosuje się u mężczyzn, którzy nie wytwarzają wystarczającej ilości naturalnej substancji zwanej testosteronem. U mężczyzn testosteron jest odpowiedzialny za wiele normalnych funkcji, w tym wzrost i rozwój narządów płciowych, mięśni i kości. Pomaga także w prawidłowym rozwoju seksualnym (okresie dojrzewania) u chłopców. Testosteron należy do grupy leków znanych jako androgeny. Działa poprzez oddziaływanie na wiele układów ciała, aby organizm mógł się rozwijać i normalnie funkcjonować.

Testosteron może być również stosowany u niektórych chłopców w wieku dorastania, aby spowodować dojrzewanie u osób z opóźnionym okresem dojrzewania. Może być również stosowany w leczeniu niektórych rodzajów raka piersi u kobiet.

Testosteron Enanthate Effect

Testosteron wywiera zarówno efekty genomiczne, jak i nie genomiczne w ludzkim ciele. Oznacza to, że podczas gdy wiele efektów testosteronu jest mediowanych przez receptor androgenowy i transkrypcję genu, wiele z nich występuje również bez takiej stymulacji. Testosteron promuje zdrowie i dobre samopoczucie, wzmacnia libido, zwiększa energię i wspomaga utratę tłuszczu. Może również zwiększyć odporność. Testosteron pomaga w uzyskaniu i zachowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Zapobiega utracie kości, a także chorobom serca.

Użytkowanie i porady

Testosteron Enanthate ma czas uwalniania od 8 do 10 dni. Zazwyczaj wstrzykuje się go raz na trzy tygodnie, chociaż niektórzy użytkownicy również wybierają częstotliwość dwa razy w tygodniu. Ta wersja testosteronu spowoduje zwykłe skutki uboczne związane z testosteronem, w tym: wypadanie włosów, trądzik, ginekomastię i ewentualne zaprzestanie produkcji naturalnego testosteronu. Wiele z tych działań niepożądanych może być związanych (jeśli nie całkowicie przypisane) z konwersją testosteronu do dihydrotestosteronu i estrogenu. Działanie anaboliczne / androgenne testosteronu zależy od podanej dawki; zwykle im wyższa dawka, tym lepsze wyniki.

Spęczanie lub cięcie, cel nie ma znaczenia, ponieważ Testosteron-Enanthate jest idealny do każdego cyklu i układa się dobrze z każdym i absolutnie każdym sterydem anabolicznym. Zalety tego dużego estrowego testosteronu są identyczne z testosteronem-cypionianem w każdy jeden sposób, i tak samo jak inne formy, z wyjątkiem protokołów iniekcyjnych i możliwej retencji wody.

Testosteron Enanthate Dawki

Aby uzyskać poprawne działanie, standardowe dawki Enanthate testosteronu będą wynosić 500 mg na tydzień lub przybliżona dawka zbliżona do tego znaku. Niektórzy mogą preferować 250 mg co pięć dni, ale 500mg na tydzień będzie najbardziej powszechne. Jest to bardzo dobrze tolerowana dawka dla większości zdrowych dorosłych mężczyzn i chociaż możliwe są działania niepożądane, przy prawidłowym i odpowiedzialnym stosowaniu większość mężczyzn powinna być w stanie uniknąć każdego. Jest to idealna dawka dla pierwszego użytkownika; w rzeczywistości, dawek testosteronu Enanthate będzie wielu mężczyzn potrzebujących. Ten poziom działa w każdym cyklu, bez względu na to, ile razy używasz hormonu lub ile cykli masz pod swoim pasem.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Deca Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)