Shanghai Stero R & D Co ,. Sp. z o.o

testosteron, nandrolon, trenbolon, równowaga, masteron, primobolan, antyestrogen, hormon wzrostu, fiolki iniekcyjne, zawiesina na bazie wody, hgh, sarmy, prohormony

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
dobra jakość Profesjonalne sterydy kulturystyczne na sprzedaż
Wszystko jest wspaniałe i bardzo wysokiej jakości. Wkrótce skontaktuję się z Tobą, aby uzyskać dalsze usługi. Naprawdę doceniam twoją szybką wysyłkę i dobrą jakość

—— Mr.Carlos

Tak, zrobiłem to, przyjechałem wczoraj, i wypróbowałem to po raz pierwszy z dobrymi wynikami. Dziękuję Ci.

—— Mr.Benjamin

Właśnie informuję, że otrzymałem pakiet dzisiaj, a dzięki za doskonałe usługi, Zamawiam ponownie wkrótce.

—— Mr.Sergey

Tak, nie miałem żadnego problemu z jakością produktów, które mi dostarczyłeś, również wszyscy moi klienci są również zadowoleni z jakości, dziękuję bardzo.

—— Mr.Drake

Dzięki za rzeczy, przeprowadziłem na sobie test ostatniej nocy ... bardzo zadowolony z jakości i chciałbym zamówić powtórzenie zamówienia, dziękuję.

—— Mr.Hannon

Im Online Czat teraz

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Shanghai Stero R&D Co,. Ltd
Reception desk Biuro Office building Team Meeting room

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Shanghai Stero
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%
Main Product: testosterone, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, growth hormone, injection oil
Shanghai Stero Co ,. Ltd jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i eksporterów farmaceutycznych w Chinach, z bogatymi doświadczeniami i dojrzałymi technologiami przez ponad 8 lat, dostarczając produkty z surowców do specjalnych usług dostosowanych do pełnych produktów, etykiet, butelek i sprzętu produkcyjnego. Nasza fabryka przeszła pomyślnie certyfikację systemu jakości ISO9001 oraz certyfikat SGS.

Główne produkty : Specjalizujemy się w anaboliczne steroidy androgenowe, chemiczne leki syntetyczne, produkty do pielęgnacji zdrowia, surowe proszki steroidowe, homebrew wstrzykiwalne steroidy, ludzkie hormony wzrostu hormonów, prohormon, SARMS, hormony estrogenowe, surowce farmaceutyczne, niektóre z naszych głównych produktów gorących jako : Enanthate testosteronu,

Propionian testosteronu,

Testosteron Cypionate,

Sustanon 250,

17-alfa-metylo-testosteron,

Dekanian nandrolonu,

Fenylopropionian nandrolonu,

Octan trenbolonu,

Trenbolon Enanthate,

Parabolan,

Boldenone Undecylenate,

Masteron,

Primobolan,

Anavar,

Stanozolol,

Dianabol,

Anadrol,

Ustny turynabol,

Nolvadex,

Clomifene,

Tadalafil,

Wiagra,

Wardenafil,

CJC 1295,

Melanotan 2,

IGF-1,

Hgh,

Hygetropin,

Benzokaina,

Lidokaina i tak dalej.

Kraje , do których wysyłamy: Nasza firma to produkcja, eksploatacja i marketing jako organiczna całość, jesteśmy oryginalnym, niezawodnym źródłem bez pośrednika, eksportujemy produkty powyżej 200 kg każdego miesiąca, ciesząc się dobrą opinią wśród klientów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasz obecny główny rynek to: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Kanada, Włochy, Szwecja, Rosja, Indie, Australia, Ukraina, Polska, Hiszpania, Portugalia, Brazylia, Paragwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur, Tajlandia, Holandia, Iran, południe Afryka i więcej.

Kontrola jakości : Jakość jest naszym życiem! Nasza firma inwestuje duże fundusze i mózgi w opracowywanie i badania produktów, aby sprostać różnorodnym wymaganiom rynku. Posiadamy własny profesjonalny zespół ds. Kontroli jakości, laboratorium HPLC, spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów, setki testów, które są używane do określenia czystości, w procesie produkcji i przed wysyłką, każdy z naszych produktów jest bardzo surowym, profesjonalnym testowaniem zapewnić optymalną jakość produktu. ściśle test jakości na każdej partii, aby zagwarantować produkty najwyższej czystości przed dostawą, w celu zwiększenia naszych produktów firmy na rynku przewagi konkurencyjnej. Wszystkie nasze produkty są zgodne z wymaganiami FCC, USP, EP i BP. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość jest w pełni zgodna z potrzebami rynku i różnymi wymaganiami klientów, uzyskaliśmy dobre opinie od naszych klientów, wierzymy, że będziesz zadowolony z nas. Niezależnie od tego, czy są to surowe proszki, czy też olej w płynie, jakość jest zawsze naszą najważniejszą rzeczą, o którą trzeba dbać.

Nie tylko sprzedajemy produkt, staramy się, aby większa liczba klientów miała dostęp do proszków steroidowych najwyższej jakości. Nie musisz się już martwić, że zostaniesz oszukany, dostaniesz każdą paczkę i nigdy się nie zgubisz, jeśli z nami porozmawiasz. Będziesz wiedział, że jesteśmy wyjątkowym źródłem, którego szukałeś.

Będziemy kontynuować wysiłki na rzecz rozwoju, dostarczania lepszych produktów i usług, szukamy dystrybutorów z całego świata, aby razem wzmocnić biznes, zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Szczegóły kontaktu
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Deca Lee

Tel: 86-170-98666737

Faks: 86-21-31312884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)